Medoks - Staročeský medovník a medové dorty

Der altböhmische Honigkuchen wird traditionell nach dem Familienkochrezept hand gemacht. Seine Zutaten müssen sorgfältig ausgewählt und in einem völlig präzisen Verhältnis benutzt werden. Zur Zeit kann der Kunde seinen Honigkuchen nach der Größe und dem Gewicht wählen.

 
A+ A A-

Schrieb über uns ... iDnes

Staročeský medovník – originální dezert podle původní receptury

Firma Medoks s. r. o. se sídlem ve Všemině na Zlínsku se věnuje svému sladkému podnikání již od roku 2007. Právě tehdy byl konečně doladěn recept na originální dezert. Produkt dostal název Staročeský medovník, protože jeho výroba vychází z tradiční a léty prověřené české receptury.

Díky tomu je dort nejen chutný, ale zachovává si svou jemnost a vláčnost po dobu nejméně tří týdnů.

Staročeský medovník je dezert, který se hodí pro každou slavnostní příležitost, jeho nevšední vynikající chuť zpestřuje rodinné oslavy i firemní akce. Ruční výroba zaručuje, že každý kousek je pečlivě a s láskou vytvořený originál.

Staročeský medovník – originální dezert podle původní receptury
Za dobu své existence Medoks s. r. o. svůj původní medovník doplnil dalšími produkty pro klientelu, která si na kvalitním zákusku ráda pochutná i ve všední dny. Menší varianta medovníku, která je vhodná pro občasné mlsání s rodinou či s kolegy, se jmenuje Staročeský dukát. Úplně nejmenším z medových dortů, který se hodí ke kávě či čaji třeba každý den, je Staročeský dukátek.

V Medoksu pečou také pravidelně medovník vánoční či medovník ve tvaru srdce, které jsou baleny ve speciální dárkové krabici. Podle přání zákazníků upečou také dorty pro speciální příležitosti. Velmi oblíbenými jsou narozeninové i svatební dorty.

Staročeský medovník – originální dezert podle původní receptury
Výjimečnost Staročeského medovníku spočívá v jeho nekompromisní kvalitě. K výrobě se používají jen ty nejlepší suroviny, které jsou pravidelně a pečlivě kontrolovány. Pro volbu mouky, medu, vajec či ořechů je přitom zásadní nejen jakost, ale i původ. Receptury jsou prosty jakýchkoli chemických konzervantů, stabilizátorů a "éček".

Staročeský medovník – originální dezert podle původní receptury
Nadstandardní kvalitu originálního Staročeského medovníku potvrzuje i ocenění Perla Zlínska, udělované mimořádným regionálním potravinám. Staročeský medovník ale nechutná pouze českým zákazníkům, jeho nadýchaná konzistence spolu se sametovou chutí překročila dávno hranice republiky a stala se žádanou pochoutkou i v mnoha dalších státech Evropské unie.

Zdroj: iDnes

 

Mehr in dieser Kategorie: Die Regional Food Awards »

Bestellungen

Ihre Bestellungen können Sie per Telefon (siehe angegebene Telefonnummern) oder per Email ausführen. Informieren Sie sich auch über die Auslieferungsmöglichkeiten in der Tschechischen Republik sowie in den Ländern der EU, über die Lieferfriste und Preise.

Kontakte (Zentrale Medoks s.r.o.):
+420 577 102 999
+420 739 228 431

 Online-Bestellungen

Warum Medoks ?

  • Qualität der Zutaten
  • Balanced Geschmack
  • Guter Preis
  • Schnelle Lieferung

 

CZ I EN I RU I DE
place med
shop medoks